Labdaros projektas „Angelų duona“

„Iš tikro dosnus tas, kuris duoda iš to, kas jam pačiam priklauso.“

Seneka    

Jau 11 metai is eilės, prieš Šv. Kalėdas, Vargšų valgyklėlė, esanti Prie Motinos Tereses Seserų vienuolyno Viniuje tampa neatpažystama. Seserys gali nors truputi atsikvėpti, o jų pozicijas virtuvėje užima Pasauliečiai.

Šiais metais Labdaros ir Paramos fondo Beautiful Heart organizuojamo projekto metu, nepriteklių jaučiantys žmonės sočiai šypsojosi, privalgę Liutuko & Co blynų, saldumynų, vaisių.

Su šiais žodžiais į žmonių širdis grįžta jau 11 tus metus sėkmingai organizuojamas labdaros renginys „Angelų duona“. Kaip ir kasmet šio renginio tikslas – pamaitinti ir padėti vargstantiems bei pagelbėti Dievo meilės misionierėms Motinos Teresės seserims, kurios tik savo jėgomis ir lėšomis padeda skurstantiems ir sergantiems Lietuvos gyventojams. “Angelų duona” labdaringų pietų idėja kilo pabendravus su vienuolėmis: paaiškėjo, kad jos savo jėgomis ir pagal savo išgales priglaudžia į jas besikreipiančius ir prašančius pagalbos vargstančiuosius. Vienuolės maitina skurdžiai gyvenančius tris kartus per savaitę, priglaudžia neturinčius, kur pernakvoti, suteikia minimalią medicininę pagalbą. Resursų jos gauna ieškodamos rėmėjų pačios.Užsirišusios prijuostes triūsė Birutė Vizgirdienė, Nerija Kaspar, Nijole Galiniene, Japonijos ambasadoriaus žmona, Audronė Bunikienė, Chorvatijos ambasadoriaus Žmona, Ilma Žilienė  kurių metu garsūs Lietuvos žmonės, tokie kaip Birute Vizgirdienė. Nijole Galiniene. Audronė Bunikienė, ilma Ziliene , dizaineris Irakli Nasidze  ir kiti kiti . Šio projekto metu ne tik rengiami skanūs pietūs, bet ir dovanojami būtiniausi medikamentai, projekte panorusių dalyvauti įmonių produkcija, tokia kaip vitaminai vaikams ir suaugusiems bei avalynė, taip pat rūbai, žaislai mažiesiems, knygos.

Visi, prisimenantys artėjančio vieno nuostabiausių metų laikų – Šv. Kalėdų dvasią, prisidedant ir puoselėjant šią kilnią labdaros idėją tampa savotiškais silpnesniųjų angelais, kurie nusileidžia iki vargstančiųjų gyvenimo, padeda jiems ir pabūna kartu.